Anställda

Caroline Frödholm

Caroline Frödholm
Controller Telefon
+46 73 390 47 01 
caroline.frodholm@aspelinramm.se

Daniel Eliasson

Daniel Eliasson
Projektledare Telefon
+46 31 757 11 84 
daniel.eliasson@aspelinramm.se

Elin Linder

Elin Linder
Biträdande projektledare Telefon
+46 70 758 01 13 
elin.linder@aspelinramm.se

Elisabeth Fagersson

Elisabeth Fagersson
Ekonom Telefon
+46 31 760 11 97 
elisabeth.fagersson@aspelinramm.se

Eva Marby

Eva Marby
Chef för bostadsutveckling Telefon
+46 70 846 34 16 
eva.marby@aspelinramm.se

Fredrik Nyman

Fredrik Nyman
Drifttekniker Telefon
+46 73 501 96 28 
fredrik.nyman@aspelinramm.se

Hannah Rohlén

Hannah Rohlén
Uthyrare Telefon
+46 31 760 11 95 
hannah.rohlen@aspelinramm.se

Jannicke Claeson

Jannicke Claeson
Marknadskommunikatör Telefon
+46 76 783 90 44 
jannicke.claeson@aspelinramm.se

Kay Jenonen

Kay Jenonen
Drifttekniker Telefon
+46 31 760 11 98 
kay.jenonen@aspelinramm.se

Kristian Höglind

Kristian Höglind
Marknads- och försäljningschef Telefon
+46 70 983 91 08 
kristian.hoglind@aspelinramm.se

Maria Hemlin

Maria Hemlin
Receptionist/kontorsservice Telefon
+46 31 760 11 94 
reception@aspelinramm.se

Mathias Vårström

Mathias Vårström
Bygg- och projektchef Telefon
+46 70 588 90 01 
mathias.varstrom@aspelinramm.se

Mats Hansson

Mats Hansson
Projektledare Telefon
+46 31 757 11 81 
mats.hansson@aspelinramm.se

Mattias Lindskog

Mattias Lindskog
Byggledare (praktikant) Telefon
+46 70 045 71 46 
mattias.lindskog@aspelinramm.se

Michaela Fransson

Michaela Fransson
Redovisningsansvarig Telefon
+46 31 760 11 91 
michaela.fransson@aspelinramm.se

Roger Larsson

Roger Larsson
Fastighetschef Telefon
+46 73 366 08 85 
roger.larsson@aspelinramm.se

Ulf Bengtsson

Ulf Bengtsson
Projektledare (föräldraledig) Telefon
+46 70 210 52 48 
ulf.bengtsson@aspelinramm.se