Kontakta Aspelin Ramm Fastigheter AB

Besöksadress
Frölundagatan 118 B, 431 21 MÖLNDAL
Postadress
Box 36, 431 21 MÖLNDAL
Telefon +46 31 760 11 90
Epost post@aspelinramm.se

Anställda

Camilla Heyman

Camilla Heyman
Ekonomichef Telefon
+46 70 627 69 79 
camilla.heyman@aspelinramm.se

Elin Linder

Elin Linder
Biträdande projektledare Telefon
+46 70 758 01 13 
elin.linder@aspelinramm.se

Elisabeth Fagersson

Elisabeth Fagersson
Ekonom Telefon
+46 31 760 11 97 
elisabeth.fagersson@aspelinramm.se

Eva Marby

Eva Marby
Chef för bostadsutveckling Telefon
+46 70 846 34 16 
eva.marby@aspelinramm.se

Hannah Rohlén

Hannah Rohlén
Drifttekniker Telefon
+46 31 760 11 95 
hannah.rohlen@aspelinramm.se

Jannicke Claeson

Jannicke Claeson
Marknadskommunikatör Telefon
+46 76 783 90 44 
jannicke.claeson@aspelinramm.se

Kajsa Hedlund

Kajsa Hedlund
Projektledare Telefon
+46 31 757 11 84 
kajsa.hedlund@aspelinramm.se

Kay Jenonen

Kay Jenonen
Drifttekniker Telefon
+46 31 760 11 98 
kay.jenonen@aspelinramm.se

Kristian Höglind

Kristian Höglind
Marknads- och försäljningschef Telefon
+46 70 983 91 08 
kristian.hoglind@aspelinramm.se

Mathias Vårström

Mathias Vårström
Bygg- och projektchef Telefon
+46 70 588 90 01 
mathias.varstrom@aspelinramm.se

Mats Hansson

Mats Hansson
Projektledare Telefon
+46 31 757 11 81 
mats.hansson@aspelinramm.se

Michaela Fransson

Michaela Fransson
Redovisningsansvarig Telefon
+46 31 760 11 91 
michaela.fransson@aspelinramm.se

Olof Jörneman Marshall

Olof Jörneman Marshall
Byggledare Telefon
+46 72 183 84 80 
olof.jmarshall@aspelinramm.se

Roger Larsson

Roger Larsson
Fastighetschef Telefon
+46 73 366 08 85 
roger.larsson@aspelinramm.se